Antalya Sepetli Vinç

Antalya Sepetli Vinç

Teknolojinin gelişmesiyle pek çok kolaylık, hem iş hayatımıza hem özel hayatımıza girmektedir. İşte bu kolaylıklardan bir tanesi de sepetli vinçtir. Firmamızın kaliteli ve her kullanım alanına uygun sepetli vinç tipleri hakkında şu bilgileri verebiliriz. İnsan gücüyle yapılamayan taşımalar, vinçler sayesinde kolayca yapılmaktadır. İnsanlar için risk içeren işlerde rahat bir biçimde çalışma ortamı sağlayan sepetli vinç büyük önem taşımaktadır. Güvenli ve rahat çalışma olanağı sağlayan sepetli vinçler çoğunlukla araç üstünde yer alan biçimlerdedir. Fakat iş makinesi şeklinde yapılanları da mevcuttur. En önemli kullanım alanları yüksek yerlerdir. İnsanların işlerini yapmak adına ulaşamayacağı alanlarda kullanılarak, işlerin hızlı ve kolay biçimde yapılmasını sağlarlar. Aslında sepetli vinçlerin kullanım alanları oldukça fazladır. Yüksek yapıların, gökdelenlerin dış cephe onarımlarında, camların temizlenmesinde, boya, sıva, montaj gibi işlerin yapılmasında rahatça kullanılmaktadır. İşçi güvenliği, işlerin hızla yapılması ve zamandan tasarruf edilmesi konularında sepetli vinç ve benzeri araçlar büyük önem taşımaktadır.


İnşaat sektöründe de yoğun biçimde kullanılan sepetli vinç farklı tiplerde ve tonajlarda üretilmektedir. Çalışılan alanın yüksekliğine ve konumuna göre değişen vinç modelleri bulunmaktadır. Firma olarak; 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modellerimizle ihtiyaç sahiplerine hizmet vermekteyiz. Örneğin, 20-25 metre uzağa ulaşan vinçler, 3,5 ton hafif kamyon ile taşınmaktadır. Bu tip vinçler şehir içinde rahatça kullanılmakta, dar ve sıkışık alanlarda bulunan yüksek binalara ulaşmakta büyük kolaylık sağlamaktadırlar. Yapılacak işlerin hızlı biçimde sonuçlanmasına imkân vermektedirler. 30 metrelik vinçler ise 7,5 ton hafif kamyonlarla kolayca taşınmaktadırlar.
Tüm sepetli vinç modellerimiz mobil olarak hizmet veren platformlardır. Ayrıca eklemli ve eklemsiz platformlarımızla kendinden yürüyüşlü platformlarımız mevcuttur. Örümcek adı verilen ve kapalı alan çalışmalarında tercih edilen modellerimiz de bulunmaktadır. Makaslı platformlarımız kamyonla çalışılacak olan yere kurulur ve kamyona ihtiyaç duymaksızın çalışabilir. Daha çok endüstriyel alanlarda kullanılan bu platformların kendinden yürüyüşlü tipleri, dizel makaslı platformlar ve elektrikli makaslı platformlar olmak üzere iki çeşittir. Çeşitli model ve tiplerdeki sepetli vinçlerimizle ihtiyaç sahiplerinin hizmetindeyiz. 

Antalya Sepetli Vinç