Antalya Yol Yardım

Yol Yardım, gerçekleşmiş olan herhangi bir arıza veya kaza vakalarında, yakıt bitiminde ve lastiğin patlaması durumunda aracın bulunduğu yerden çekilmesi ve hem araç sahibinin hem de çevredeki diğer insanların hayati güvenliğini sağlamak amaçlı yapılan müdahaledir. Yol yardımı talep eden araç sahibi, herhangi bir nedenden ötürü aracı kullanımında güçlük çekiyorsa veya kaza gibi durumlarda hiç hareket ettiremiyorsa, ilgili araca, donanımlı bir yol yardım servis sürücüsü ayarlanır ve gerekli işlemler yapılır.
Her sene belli nedenlerden ileri gelen kazalar, devrilmeler, arızalar, yolda kalma vb. olaylarda araç sahipleri kendi kararlarına göre duruma müdahale etmekten mutlak surette kaçınmalıdırlar. Aksi bir durumda yapılacak olan yol yardımın etkisini de kısıtlamış olacaklardır. Yapılması gereken ilk şey; en yakın yol yardım servislerine başvurmak ve ekiplerin gelmesini beklemektir. Bu süreç içerisinde araç sahibi olun veya olmayın, destek gereken araçlara yalnızca uzman servislerin müdahale etmesini bekleyin. Araç sürücüleri, bir arıza durumunda gerek duyacağı her tür desteği sağlamak amaçlı yol yardım servislerine başvurmalıdır. Araç müdahale anında yapılması gereken onarımdan, varmak istediğiniz yere ulaşmanıza kadar destek olur, çekici hizmeti, lastik ve akü değişimi, yakıt hizmeti, vinç ile kurtarma hizmeti gibi farklı alanlarda her türlü hizmet bu servisler tarafından sağlanır.
Yol yardım servislerinde genellikle vinç ve diğer çekici araçlar kullanılmakta, vakanın derecesine göre çeşitli yol yardım ekipmanları destek vermektedir. Bu konuda donanımlı, birikimli ve uzman çalışan ekibi ile Antalya Yol Yardım servisleri, siz değerli araç sahiplerinin güvenliği için 7/24 hizmet vermektedir. Üstün teknoloji ile donatılmış yardım araçları, olay yerinden, aracınıza hiçbir hasar vermeden güvenli bir alana çekilir ve gerekli işlemleri yapılır. Ayrıca dilediğiniz takdirde, aracınızın diğer muayene işlemleri ve bakımları da çeşitli firmalarca yapılmakta, belli periyotlarla takibi devam etmektedir. Bazı firmalar bu konu ile alakalı paket hizmetleri de sunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ve yol yardıma ihtiyacınız olduğu durumlarda, Antalya Yol Yardım ile irtibata geçmeniz yeterli olacak, aracınıza en yakın mevkide bulunan uzman yol yardım servisi size yönlendirilecektir.

 

Antalya Yol Yardım