Antalya Sepetli Vinç

Vinçler, kullanım alanlarına göre çeşitlilik arz etmektedir. Bunlardan en çok tercih edilen Platform Vinç olarak da bilinen Sepetli Vinç'tir.
Sepetli Vinç, makinelerin ulaşamadığı yani insan gücüne ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan araçtır. Kaza yaşanma riskini en aza indiren bu platformlar, çalışma süreci açısından da hız kazandırmaktadır. Çalışılan alan yüksekliğine göre bu vinçlerin de boyutları vardır ve ihtiyaca göre kiralanmaktadır. Dış cephe boyamalarında, plazaların cam temizliklerinde, billboardlarda ve tadilatlarda 25 metreden 80 metreye varan uzunluklarda vinçlerin kiralanması sağlanmaktadır. 25 metre, 30 metre, 43 metre, 54 metre, 60 metre, 67 metre, 70 metre ve 80 metre sepetli vinçler vardır. Ayrıca sepetli vinçler kendi içinde de çeşitlenir ve eklemli-eklemsiz olarak da ikiye ayrılır. Yüksek alanlara erişim için öncelikli tercih sebebi olan bu vinçler oldukça sık kullanılmaktadır. Kiralamalar saat-gün ve ay olarak süreçlendirilmektedir.
Diğer vinçlere nazaran Sepetli Vinçler daha güvenilirdir. Herhangi bir devrilme riski taşımaz ve işin en kolay şekilde yapılmasını sağlar. Yıllardır bu alanda kendini kanıtlamış firmalardan biri olan Antalya Sepetli Vinç, kiralama ve kullanım açısından önde gelmektedir. İsteğe ve kullanım alanına göre uygun sepetli vincinizi seçmek için sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Antalya Sepetli Vinç