Antalya Forklift Hizmetleri

Forklift, ağır yükleri bir araca ya da rafa yüklemek veya boşaltmak için kullanılan çatallı bir çeşit iş makinesidir. Genel olarak depolarda ürün taşıma, stoklama amaçlı kullanılmaktadır.
İstediğiniz alanda en iyi hizmet veren forklift Antalya Forklifttir. Tıpkı vinçlerde olduğu gibi forkliftlerde de kiralama olanağı sağlanmaktadır. Yine vinçlerde olduğu gibi saatlik, günlük veya aylık olmak üzere kiralamak mümkündür. Forkliftlerin akülü, benzinli, lpg ve dizel çeşitleri vardır. İsteğe göre bunlardan biri temin edilebilmektedir. Forklifti kullanan bir operatör vardır ve kullanım için mutlaka Milli Eğitim'den ilgili belgeyi almış olması gerekmektedir. Sürücüleri olan forkliftler olduğu gibi kumandalı veya el gücüyle yükselen forkliftler de vardır.
Ayrıca forklift iş makinesinin uzun ömürlü olması ve en iyi randımanı almak için bakım ve tamirlerinin yapılması zorunludur. Antalya Forklift, bu alanda yılın belli periyorlarında ilgili bakımlarını yaptıran öncü firmalardandır. Bu açıdan sizlere daha güvenli bir çalışma alanı sağlar.

 

Antalya Forklift Hizmetleri